ÖRGÜTLENME

ÖRGÜTLENME (2)

Perşembe, 14 Mart 2013 20:39

Amasra- Safranbolu Gezisi

Yazan

26-27 Mayıs 2012 Tarihleri Arasında Hep Birlikte Amasra–Safranbolu’ya Gidiyoruz.
Üyelerimizin; Otel Konaklaması 1 gece 2 gün yarım pansiyon tek kişi 75.00 TL. (Sendikamız üyelerimizin yol ücretini karşılamaktadır.
Sendikamız Üyesi olmayanlardan Yol ücreti + Konaklama bedeli 100.00 TL. Ayrıca alınacaktır) (0-6 yaş ücretsiz 7-12 yaş çocuklar için % 50 indirimli ) Gezimizin rezervasyon işlemlerinin tamamlanabilmesi için Son başvuru tarihi 11 Mayıs’tır.

İletişim Ankara Şube Sekreterliği (312)229-80-28 — 507-788-87-71 

Cumartesi, 09 Mart 2013 12:11

İZMİR İL GEZİSİ

Yazan

14 Ocak 2013 tarihinde Genel Başkan Yavuz DEMİRKAYA, Genel Basın Yayın Sekreteri Yusuf SAĞLAM, İzmir Bölge Şube Başkanı Nesrin TATLIOĞLU Şube Yönetim Kurulu üyeleri Gülseren AYGÜN, Kemal KORKMAZ’ın katılımlarıyla  İzmir Türk Dünyası Müzik Topluluğu ile bilgilendirme ve üye yapma çalışması gerçekleştirilmiştir. Saat 14:00’de İzmir Atatürk İl Halk Kütüphanesi Müdürlüğü de TİS Kazanımları ve işyeri sorunları hakkında toplantı yapılmış ve 4-C’li çalışanların sorunları ile ilgili hukuk danışmanının İzmir’e gönderilmesi kararlaştırılmıştır. 

15 Ocak 2013 tarihinde Genel Başkan Yavuz DEMİRKAYA, Genel Basın Yayın Sekreteri Yusuf SAĞLAM, Genel Sosyal Dış İlişkiler ve Kadın Sekreteri Deniz ÖZSAYGI, Genel Örgütlenme Sekreteri Şeref EKER İzmir Bölge Şube Başkanı Nesrin TATLIOĞLU Şube Yönetim Kurulu üyesileri Nadir ÖZHÜSREV, İsmail GÖÇMEN ile birlikte İzmir Devlet Opera ve Balesi Müdürlüğünde Koro, Orkestra ve idari personel ile toplantı yapılmıştır. 

15 Ocak 2013 tarihinde Genel Başkan Yavuz DEMİRKAYA, Genel Basın Yayın Sekreteri Yusuf SAĞLAM, Genel Sosyal Dış İlişkiler ve Kadın Sekreteri Deniz ÖZSAYGI İzmir Bölge Şube Başkanı Nesrin TATLIOĞLU ile Opera Teknikte personel ile bilgilenme toplantısı gerçekleştirilmiştir.

 

16 Ocak 2013 tarihinde Genel Başkan Yavuz DEMİRKAYA, İzmir Bölge Şube Başkanı Nesrin TATLIOĞLU Şube Yönetim Kurulu üyeleri Gülseren AYGÜN ’in katılımları ile Devlet Klasik Türk Müziği Topluluğu örgütlenme toplantısı yapılmıştır.

16 Ocak 2013 tarihinde Genel Örgütlenme Sekreteri Şeref EKER, Genel Basın Yayın Sekreteri Yusuf SAĞLAM, Genel Sosyal Dış İlişkiler ve Kadın Sekreteri Deniz ÖZSAYGI, Şube Yönetim Kurulu üyesi Nadir ÖZHÜSREV ile birlikte I-Koruma Kurulu, Güzel Kent İlçe Halk Kütüphanesi, Foça İlçe Halk Kütüphanesi, Foça Turizm Danışma ve Çiğli İlçe Halk Kütüphanesi Müdürlüğü ziyaret edilip bilgilendirme toplantısı gerçekleştirilmiştir.

 

17 Ocak 2013 tarihinde Genel Başkan Yavuz DEMİRKAYA, Genel Basın Yayın Sekreteri Yusuf SAĞLAM, Genel Sosyal Dış İlişkiler ve Kadın Sekreteri Deniz ÖZSAYGI, Genel Örgütlenme Sekreteri Şeref EKER İzmir Bölge Şube Başkanı Nesrin TATLIOĞLU Şube Yönetim Kurulu üyesi Nadir ÖZHÜSREV in katılımlarıyla İzmir Arkeoloji Müze Müdürlüğü, İl Kültür Turizm Müdürlüğü,  II-Koruma Kurulunda işyeri gezisi ve bilgilendirme toplantısı gerçekleştirilmiştir.